Зеленський: Україна воює за мир

05 липня 2022
Зеленський: Україна воює за мир

Президент України звернувся до спільноти Японії і на виступі зазначив, що на фронті зброю складати ніхто не буде, оскільки країна може зникнути

Україна захищає свою землю від російської агресії і воює, насамперед, за мир, сказав президент України Володимир Зеленський, сьогодні, 4 липня, виступаючи перед університетською спільнотою Японії.

Цей текст звернення опубліковано на сайті Офісу президента.

"Це війна в Україні, яку розпочала Російська Федерація, яку продовжує Російська Федерація і яку Російська Федерація не хоче припиняти. Україна ж захищає власну землю, свій суверенітет, свою територію. Україна воює за мир. Ось такий жорстокий парадокс ХХІ століття, а для нас це - реалії. Ми не можемо скласти зброю, бо інакше ми зникнемо. Як держава, як народ, просто як люди", - зазначив він.

Також Зеленський уточнив, що Росія обрала шлях до війни, тоді як Україна – шлях до миру.

"Росія стріляє в знищення, Україна – для виживання. Війна – національна ідея Російської Федерації. Національна ідея України – світ", – уточнив Зеленський.

Нагадаємо, колишній держсекретар США Генрі Кісінджер заявляє, що Україну не закликали йти на територіальні поступки.


Також президенту МОК показали результати російського вторгнення.

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки
Події Відео 05 червня 2023

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки

Старший лейтенант з позивним Філ та його бійці, які після степів Донеччини вибули на ротацію в прикордонні ліси України, підтвердили, що російське керівництво геть не цінує життя людей – особливо своїх солдатів
Останні статті