За шахрайство на 45 тис доларів США жінку засудили до 10 років

20 листопада 2021
За шахрайство на 45 тис доларів США жінку засудили до 10 років

За публічного обвинувачення Білоцерківської окружної прокуратури суд визнав мешканку Київщини винною у шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 190 КК України)

Прокурори у суді довели, що засуджена ошукала жінку. Представившись церковнослужителькою вона пообіцяла потерпілій за допомогою молитовних обрядів у монастирі, допомогти повернути  значну суму коштів, яку їй заборгували.

Засуджена переконала жінку надати їй 25 тис доларів США для проведення обряду. Через два тижні повідомила, що вказані гроші «не чисті», а тому не підходять для обряду і їй потрібно надати аналогічну суму для завершення ритуалу.

Ввівши в оману потерпілу, вона отримала від неї ще 20 тис доларів США, пообіцявши що через декілька днів поверне всі кошти. Загальна шкода становила 45 тис доларів США.

Суд погодився з доводами прокуратури та засудив жінку до 10 років позбавлення волі з конфіскацією половини майна.

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами