Врятував життя трьом кошенятам – історія зі служби столичного спеціаліста-криміналіста Ігоря Новика

22 липня 2022
Врятував життя трьом кошенятам – історія зі служби столичного спеціаліста-криміналіста Ігоря Новика

Невідомі викинули у сміттєвий бак новонароджених тварин, але завдяки пильності перехожого та реагуванню поліцейського врятовані кошенята нині перебувають під наглядом ветлікарів

Однак це не єдиний випадок поліцейського у допомозі чотирилапим.

Вчора, 19 липня, під час добового чергування співробітник Дарницького управління поліції врятував трьох кошенят, яких невідомі залишили у сміттєвому баку.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

«До чергової частини нашого управління поліції надійшла інформація про кримінальне правопорушення. Приїхавши на місце події, ми відпрацювали даний виклик, а коли сідали у автомобіль до нас звернувся чоловік з проханням перевірити неподалік сміттєвий бак, з якого чути нявкання котів.Підійшовши, ми дістали звідти перемотаний пакет, у якому знаходились зовсім маленькі кошенята. Думаю, їм близько тижня від народження», - розповідає спеціаліст-криміналіст сектору криміналістичного забезпечення слідчого відділу Дарницького управління поліції Ігор Новик.

На зображенні може бути: 1 особа, собака та на відкритому повітрі

Після виявлення знахідки старший лейтенант поліції Новик одразу відвіз їх до ветеринарної клініки, де кошенятам надали професійну медичну допомогу. На даний час коти перебувають під наглядом ветлікарів.
Під час розмови з Ігорем з’ясувалось, що такий порятунок тварин не вперше у його житті.

На зображенні може бути: 1 особа, собака та на відкритому повітрі

Разом з правоохоронцем проживає його вірний товариш – Харді, котрий у травні поточного року через недбалість господарів потрапив у ДТП.

Жахлива подія трапилась на очах у поліцейського, коли тваринка перебігала дорогу. Нині Харді проходить реабілітацію після перенесених операцій та перебуває під захистом свого рятівника.