Військовий облік жінок: хто зможе виїхати за кордон

13 липня 2022
Військовий облік жінок: хто зможе виїхати за кордон

Заборона виїзду за кордон стосуватиметься невеликої кількості жінок

Ті жінки, котрі з 1 жовтня стануть на військовий облік, не зможуть виїхати за кордон. Але це стосується лише певних категорій.

Зробити це буде можливо лише отримавши спеціальний дозвіл від військкоматів. Про це у коментарі ТСН сказав екс-радник голови МВС та керівника ОП Віктор Андрусів.

"Ті жінки, які з 1 жовтня будуть на військовому обліку і багато хто вже там був, за тими професіями, які були раніше заброньовані, підпадають під загальні правила - вони можуть виїхати тільки відповідно до певного дозволу. Тобто, це так само, як зараз стосується чоловіків. Тобто, чоловіки можуть виїхати, але їм потрібний для цього окремий дозвіл або внесення до спеціальної системи. Це стосуватиметься невеликої кількості жінок: дві-три тисячі осіб. Тобто, це ніхто суттєво не відчує", - сказав Андрусів.

Нагадаємо, військовий облік для жінок стартує з 1 жовтня 2022 року. В умовах воєнного стану можна не чекати до жовтня, а стати на облік зараз. На облік можуть стати жінки, віком до 60 років, які не мають протипоказань через здоров'я та професію або спеціальність якої є в ​​наказі Міноборони.

Раніше у Збройних силах України зазначили, що згідно із законодавством, військовозобов'язаним українцям заборонено виїзд за межі місця свого проживання на час воєнного стану.

Ми шукаємо шляхи для того, щоб евакуювати наших громадян з лівого берега Херсонщини - Ігор Клименко
Події Відео 08 червня 2023

Ми шукаємо шляхи для того, щоб евакуювати наших громадян з лівого берега Херсонщини - Ігор Клименко

Про це Міністр внутрішніх справ заявив у Херсоні, де працює штаб із ліквідації наслідків підриву ГЕС
Останні статті