Україна отримає мільярд євро допомоги від ЄС до кінця липня - Шмигаль

13 липня 2022
Україна отримає мільярд євро допомоги від ЄС до кінця липня - Шмигаль

До кінця липня Україна має отримати один мільярд євро виняткової макрофінансової допомоги ЄС

Про це заявив Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Телеграмі.

«Україна до кінця липня має отримати 1 мільярд євро виняткової макрофінансової допомоги від Європейського Союзу. Сьогодні міністри фінансів країн ЄС підтримали цю пропозицію Європейської комісії. Раніше це зробив і Європейський парламент. Сьогодні ми на Уряді також схвалили проєкт розпорядження для залучення цих коштів та уповноважили на підписання меморандуму Міністра фінансів Сергія Марченка і Голову Нацбанку Кирила Шевченка», - повідомив Шмигаль.

Він наголосив, що фінансова підтримка партнерів сьогодні є одним із чотирьох важелів нашої перемоги — поряд із санкціями, зброєю та євроінтеграцією. Макрофінансова допомога від ЄС допоможе підтримувати фінансову стабільність в нашій державі в умовах широкомасштабної агресії росії.

«Також на засіданні ухвалили постанову, яка дозволить залучити до 200 мільйонів євро на пільгових умовах від Італії. Кошти будуть надані через адміністративний рахунок МВФ до загального фонду держбюджету для покриття видатків», - додав Прем‘єр-міністр.

Глава українського уряду висловив вдячність європейським партнерам за важливі консолідовані рішення на підтримку України.

Як повідомлялося, Прем’єр-міністри України і Нідерландів Денис Шмигаль та Марк Рютте обговорили посилення санкцій проти росії та залучення Нідерландів до відбудови України.

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки
Події Відео 05 червня 2023

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки

Старший лейтенант з позивним Філ та його бійці, які після степів Донеччини вибули на ротацію в прикордонні ліси України, підтвердили, що російське керівництво геть не цінує життя людей – особливо своїх солдатів
Останні статті