Навчання організовано за сприяння Консультативної місії Європейського Союзу. Співробітники поліції покращать свої вміння спілкування із людьми, які постраждали від насильства
Працівники підрозділів «102» щодоби в середньому приймають понад 20 тисяч повідомлень від громадян про правопорушення або події. Досить часто робота поліцейських не обмежується оперативною та якісною реєстрацією повідомлення від потерпілого. Оператори та диспетчери спілкуються з людьми, які постраждали від різних видів насильства.
Відтак у Києві на базі офісу Консультативної місії Європейського Союзу для поліцейських організовано навчання із залученням спеціалістів у галузі психології.
Упродовж двох днів 40 операторів «102» та диспетчерів поліції відпрацюють навички з питань ефективної комунікації та якісного обслуговування заявників, які постраждали від насильства в ході повномасштабного вторгнення рф. Крім того, співробітники поліції отримують необхідні знання, як уникнути професійного вигоряння.
Керівник відділу розвитку реформування людських ресурсів КМЕС з реформування сектору цивільної безпеки в Україні Анамарія Фудулі зазначила, що вторгнення росії на територію України завдало численних страждань цивільному населенню.
«Ми усвідомлюємо рівень навантаження на службу «102». Ви працюєте 24/7, не припиняєте роботу під час повітряних тривог, ракетних ударів. Сподіваємося, що отримані знання допоможуть вам ефективно виконувати свої обов’язки, допомагати людям та уникнути професійного вигорання».