У Міноборони перезавантажать роботу антикорупційного управління – Резніков

08 лютого 2023
У Міноборони перезавантажать роботу антикорупційного управління – Резніков

У Міністерстві оборони перезавантажать роботу управління з питань запобігання і виявлення корупції та сформують громадський антикорупційний механізм

Про це в Фейсбуці повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

«Щодо запобігання корупції. Діємо наразі по наступних напрямках. Перший. Перезавантажуємо антикорупційне управлення Міноборони. Шукаємо кадри», - зазначив Резніков.

Другий напрямок - «формуємо громадський антикорупційний механізм, відкриті до співпраці», написав міністр.

Інформуючи про залучення громадськості до процесу протидії корупції, він повідомив, що 4 лютого мав зустріч з експертами.

«За результатами зустрічі вже 17 експертів із різних громадських організацій відгукнулися на мою ініціативу і виявили бажання долучитися до формування громадського антикорупційного органу. Післязавтра — 10 лютого — проводжу першу робочу зустріч з ініціативною групою. Всі процеси мають бути максимально відкриті», - підкреслив міністр.

Резніков зазначив, що головне — на шляху до перемоги не загубити довіру одне до одного.

Як повідомлялося, раніше видання «Дзеркало тижня» опублікувало матеріал, згідно з яким нібито ціни на закупівлю харчів і надання послуг з харчування для військових у контракті Міноборони перевищують роздрібні у два-три рази.

Невдовзі заступник міністра оборони В’ячеслав Шаповалов, який відповідав за тилове забезпечення Збройних сил, написав заяву про звільнення. 24 січня Кабмін звільнив Шаповалова.

У ДБР проводять розслідування за фактом оборудок посадовців міністерства і приватних підприємств під час закупівель для військовослужбовців.

7 лютого Резніков подякував громадськості за критику та запевнив у продовженні реформ в Міноборони навіть під час війни.

У Харкові поліцейські викрили сутенерку, яка залучала до «бізнесу» і неповнолітніх
Події Відео 30 березня 2023

У Харкові поліцейські викрили сутенерку, яка залучала до «бізнесу» і неповнолітніх

Сутенерку затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України