У Києві правоохоронці виявили 6-річну дитину, яка перебувала у квартирі без нагляду

19 липня 2022
У Києві правоохоронці виявили 6-річну дитину, яка перебувала у квартирі без нагляду

Завдяки небайдужості сусідів, ювенальні поліцейські спільно з рятувальниками та військовими дісталися до хлопчика й передали його родичам

Вчора ввечері до столичної поліції на спецлінію 102 надійшло повідомлення від місцевих мешканців про те, що в будинку на Русанівському бульварі у їхніх сусідів на балконі знаходиться дитина, яка протягом тривалого часу плаче й ніхто з дорослих її не заспокоює.

За вказаною адресою терміново прибули патрульні поліцейські, співробітники сектору ювенальної превенції Дніпровського управління поліції та добровольці територіального військового формування.

Правоохоронці поспілкувалися з хлопчиком Славком, який стояв на балконі другого поверху та зрозуміли, що він боїться йти до квартири, аби пошукати ключі чи телефонний записник.

Також малому було холодно й він не міг чітко пояснити, де його батьки та чи є хтось іще у квартирі. Тож поліцейські викликали рятувальників «Київської служби порятунку» для відкриття дверей.

Зрештою, правоохоронці потрапили до оселі, знайшли контакти родичів дитини та передали їм малолітнього. На щастя, дитина не постраждала й медичної допомоги не потребувала.

З мамою хлопчика зв’язку не було й поліцейські продовжили встановлювати її місце перебування. Сусіди ж пояснили, що із сім’єю вони майже не спілкувалися, а родичі запевнили, що раніше такого не траплялося.

Сьогодні ювенальним поліцейським вдалося зв’язатися з мамою Славка. Наразі з жінкою спілкуються правоохоронці.

Поліцейські нагадують, що за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки
Події Відео 05 червня 2023

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки

Старший лейтенант з позивним Філ та його бійці, які після степів Донеччини вибули на ротацію в прикордонні ліси України, підтвердили, що російське керівництво геть не цінує життя людей – особливо своїх солдатів
Останні статті