США зможуть знайти способи, щоб забезпечити територіальну цілісність і суверенітет України, якщо виникне потреба

20 листопада 2021
США зможуть знайти способи, щоб забезпечити територіальну цілісність і суверенітет України, якщо виникне потреба

Якщо виникне потреба, США зможуть знайти способи, щоб забезпечити територіальну цілісність і суверенітет України, заявила тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін  

"Очевидно, ми з великим занепокоєнням стежимо за збільшенням кількості військ (Росії - ІФ) на українському кордоні. Ми ставимося до цього серйозно. Ми насамперед обговорюємо це з українцями і запитуємо їхню думку. Також ми обговорюємо це з нашими союзниками і зрештою, ми розмовляємо про це з росіянами, прямо кажучи їм про наші занепокоєння, ми уважно стежимо за цим і продовжуватимемо підтримувати комунікацію з нашими союзниками та партнерами та українцями, щоб переконатися, що ми дивимося на це однаково. У разі необхідності, ми зможемо знайти способи, щоб забезпечити територіальну цілісність та суверенітет України", - сказала Квін журналістам у Києві у четвер.

Вона додала, що на додаток до пересування військ, також США спостерігають низку провокаційних заяв від РФ. За словами Квін, від російської сторони пролунали коментарі, які не відповідають духу співпраці чи визнанню територіальної цілісності та суверенітету України.

"Вони продовжують намагатися перекласти провину за нестачу прогресу у мирному процесі, тоді як вона цілком на їхньому боці. Ми не вважаємо це конструктивним способом наблизитися до спроби вирішення мирного процесу або спроби працювати з міжнародними партнерами", - зазначила Квін.

Водночас, дипломат нагадала, що Сполучені Штати, з 2014 року, надали Україні багато допомоги, майже на 5 млрд доларів, і більше половини допомоги була в сфері безпеки.

"Ми продовжуємо надавати таку допомогу. Лише минулого тижня у нас було постачання обладнання для гарантування безпеки. Ми робили це в минулому і продовжимо робити це в майбутньому", - запевнила Квін.

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами