Спецоперація «Детінізація»: у справах про податкові схеми проходять 85 обшуків

16 квітня 2021
Спецоперація «Детінізація»: у справах про податкові схеми проходять 85 обшуків

Прокуратура спільно з Державною фіскальною службою проводять 85 обшуків в учасників конвертаційних центрів

Про це інформує пресслужба Київської міської прокуратури.

«У межах спецоперації «Детінізація» проводяться 85 обшуків в офісних та складських приміщеннях низки суб’єктів господарювання», - інформують у відомстві.

За даними слідства, вказані підприємства можуть бути причетними до надання послуг з конвертації коштів, отриманих внаслідок фіктивних фінансово-господарських операцій із підприємствами реального сектору, діяльність яких завдала державному бюджету збитків в особливо великому розмірі.

Обшуки проводять на підставі ухвал суду на території кількох областей України та в м. Києві в межах розслідування кримінальних проваджень за фактами ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах та підроблення реєстраційних документів підприємств.
Джерело Укрінформ
«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами