diamond dating Hennenman South Africa randki o2 mój profil just hook alkalmi escort boy gay Damme Belgium over 40 dating Fochville South Africa ou sortir hvilken er den bedste homoseksuel dating side Hornslet Danmark

Росії вигідна війна США з Іраном

12 січня 2020
Росії вигідна війна США з Іраном

Росія всюди прагнуть вирішити свої питання "чужими руками" і вийти "сухими з води": в Сирії, Іраку, Ірані, Афганістані, і навіть в Китаї

Росії вигідно втягнути США у війну з Іраном. Головні цілі росіян - "розтягнути" сили США та їх союзників, перевірити ефективність своєї зброї і вирішити питання своїх інтересів на Близькому Сході. А головне – на європейському напрямку. 

Щодо думок про бажання США повоювати з кимось, то все не так просто.

Іран – це не Ірак, в якому США вже мають певні проблеми. Іран – це гори. На північному сході Ірану Каспій, як коридор комунікації з Росією. Кордони з Афганістаном, в якому теж не все так добре. Поряд Китай. Однак, росіяни всюди прагнуть вирішити свої питання "чужими руками" і вийти "сухими з води" – і в Сирії, і в Іраку, і в Ірані, і в Афганістані, і, навіть, в Китаї. 

Отже, на повістці глобальної безпеки постали питання:

  1. Хто підтримає США у війні з Іраном?
  2. Скільки необхідно військ США та їх союзникам для забезпечення успішної воєнної операції?
  3. Скільки ресурсів необхідно для цього? 

Тож, сумні обличчя американських генералів за спиною Донльда Трампа - не від того, що їм не дали повоювати, а від розуміння серйозності обстановки. Вони – військові професіонали і передбачають можливі наслідки, яким чином Росія використає ситуацію на свою користь. 

Як тільки США увійдуть в "клінч" з Іраном, Росія негайно протестує свої системи озброєнь, розвідки і управління. Якщо вони доведуть свою ефективність, тоді росіяни підуть вперед.

Відповідні заяви росіян щодо готовності передачі ними певних озброєнь Ірану вже пролунали. Якщо ні, тоді застосують свої відпрацьовані "гібридні" форми і засоби збройної боротьби. Вони зараз бояться американських високоточних ракетних і авіаційних ударів. А для американців ще остаточно не зрозумілі можливості сухопутних військ росіян, що не додає їм впевненості. 

В США немає достатньо боєздатних союзників, за виключенням, можливо, Великобританії і Канади. Польща і країни Прибалтики будуть воювати проти агресора за свою територію. Їм немає куди діватися. Вони будуть змушені чинити тотальний збройний опір і жертовно боротися за свою землю. Решта країн Європи, зійдуться (або домовляться) з росіянами "десь посередині". 

Росії впродовж своєї історії, зокрема новітньої на початку ХХІ століття, ніщо не заважало "влазити" у збройні шовіністичні авантюри. І не всі із них були програшні.

І головне питання: "В якому стані національна безпека і оборона України?" Нам потрібно серйозно готуватись до цих глобальних загроз, але, на жаль, цього не відчувається. І це вже серйозна проблема для існування України.

Джерело liga.net