Меркель: Ми будемо підтримувати Nord Stream 2, санкції США — неправильні

11 січня 2020
Меркель: Ми будемо підтримувати Nord Stream 2, санкції США — неправильні

Німеччина вважала та продовжує вважати Nord Stream 2 економічним проєктом і «правильним проєктом», тому буде продовжувати його підтримувати

Про це канцлер ФРН Ангела Меркель заявила 11 січня після переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним у Москві, повідомляє кореспондент Укрінформу.«Це в першу чергу економічний проєкт, тому ми вважаємо його правильним… Ми продовжуємо його підтримувати», - сказала Меркель.
«Неправильними», за її оцінкою, є «екстериторіальні санкції», введені США.Утім, переконана канцлер, проєкт буде завершено, незважаючи на санкції та політичні дискусії навколо нього. Вона повторила, що він Nord Stream 2 виграють європейські країни, адже всі зацікавлені в диверсифікації поставок енергоносіїв.Як повідомляв Укрінформ, проект будівництва газопроводу "Північний потік-2" (Nord Stream 2) для поставки газу до Європи в обхід України здійснював російський Газпром спільно з європейськими компаніями Engie, Uniper, OMV, Shell і Wintershall.
Україна виступає проти будівництва Nord Stream 2. Крім того, противниками російського газопроводу є США, Польща і країни Балтії.Раніше передбачалося, що "Північний потік-2" буде запущений до кінця 2019 року.20 грудня президент США Дональд Трамп підписав оборонний бюджет, який передбачає введення санкцій проти російських газопроводів Nord Stream 2 і "Турецький потік".Після цього швейцарська компанія Allseas, що займалася укладанням труб для Nord Stream 2, припинила роботи.

 

Джерело ukrinform.ua
У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему
Події Відео 17 березня 2023

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему

На Дніпропетровщині працювала розгалужена мережа шахрайських «сall-центрів» задля грошової наживи