Резніков приїхав з візитом до США

20 листопада 2021
Резніков приїхав з візитом до США

Делегація Міністерства оборони України на чолі з міністром Олексієм Резніковим прибула з робочим візитом до Сполучених Штатів Америки

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

 Резніков приїхав з візитом до США

У рамках візиту делегації українського оборонного відомства заплановано низку заходів, серед яких, зокрема, зустрічі з міністром оборони США Ллойдом Остіном, у Державному департаменті США та Конгресі.

Серед тем обговорення - стратегічне партнерство України й США, особливо посилення динаміки політичного діалогу на високому рівні, подальша тісна співпраця в частині реалізації оборонної реформи, спільна оцінка і відповідь на загрози з боку РФ.

Також важливою темою буде євроатлантична інтеграція України за підтримки США.У складі делегації - заступник міністра оборони Олександр Поліщук, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов, начальник Головного управління Генерального штабу ЗСУ Микола Шевцов, тимчасовий виконувач обов’язків директора Департаменту міжнародного оборонного співробітництва Міністерства оборони Олександр Буняк.Як повідомлявлось, Верховна Рада 3 листопада звільнила Андрія Тарана з посади міністра оборони.

Того ж дня Президент Володимир Зеленський вніс до парламенту подання про призначення Олексія Резнікова на цю посаду. 4 листопада парламент призначив Резнікова на посаду міністра оборони.

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами