Президент перепризначив Головатого членом Венеціанської комісії

16 квітня 2021
Президент перепризначив Головатого членом Венеціанської комісії
Президент Володимир Зеленський перепризначив заступника Голови Конституційного Суду Сергія Головатого членом Венеціанської комісії

Тексти відповідних указів оприлюднені на сайті глави держави.

Зокрема, Зеленський увільнив Головатого від виконання обов'язків члена Венеційської комісії у зв'язку з закінченням терміну повноважень.

Іншим указом Президент призначив заступника Голови КСУ Сергія Головатого членом Європейської комісії «За демократію через право» (Венеціанська комісія) - за згодою.

Як повідомлялось,у березні Венеціанська комісія позитивно відзначила положення проєкту закону про конституційну процедуру, що має забезпечити прогрес у процесі реформування Конституційного Суду та відновлення довіри до конституційного судочинства в Україні.
Джерело Укрінформ
«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами