Президент Болгарії назвав дату дострокових виборів до парламенту

02 серпня 2022
Президент Болгарії назвав дату дострокових виборів до парламенту

Гилиб Донєв очолюватиме технічний уряд Болгарії з 2 серпня до позачергових парламентських виборів

Президент Болгарії Румен Радев оголосив про розпуск парламенту країни та призначив на 2 жовтня дострокові парламентські вибори. Відповідний указ оприлюднено на сайті глави держави у понеділок, 1 серпня.

 

"Президент Румен Радев підписав указ, яким розпускає 47 Народні збори з 2 серпня і призначає проведення виборів до Народних зборів на 2 жовтня 2022 року", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, розпуск Народних зборів Болгарії відбувся після того, як парламент оголосив вотум недовіри уряду Кіріла Пєткова. Згодом політики не змогли домовитися про формування нового кабінету міністрів.

Іншим указом Радев також призначив технічний уряд. Його очолив Гилиб Донев, який раніше обіймав посаду секретаря в адміністрації глави держави. Новий кабінет працюватиме з 2 серпня до позачергових парламентських виборів.

Як відомо, 2021 року в Болгарії тричі проходили вибори до парламенту.

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки
Події Відео 05 червня 2023

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки

Старший лейтенант з позивним Філ та його бійці, які після степів Донеччини вибули на ротацію в прикордонні ліси України, підтвердили, що російське керівництво геть не цінує життя людей – особливо своїх солдатів
Останні статті