Подільський районний суд столиці призначив чоловіку покарання за розбійний напад

02 серпня 2022
Подільський районний суд столиці призначив чоловіку покарання за розбійний напад

Під час спільного відпочинку порушник спровокував конфлікт із новим знайомим, у ході якого побив його та забрав особисті речі

За скоєне фігуранта засудили до трьох з половиною років ув’язнення.

Нагадаємо, що у лютому цього року до поліції Києва від перехожого надійшло повідомлення про те, що на Володимирському узвозі лежить людина із тілесними ушкодженнями.

Прибувши на місце події, правоохоронці встановили, що 24-річний чоловік нещодавно познайомився із компанію молодих людей, з якими деякий час вживав спиртні напої.

У подальшому нові знайомі замовили таксі, щоб поїхати в інше місце для відпочинку, однак дорогою між зловмисником та потерпілим виник конфлікт. Опинившись на вулиці, фігурант спочатку декілька разів вдарив свого опонента по голові, а потім забрав його особисті речі та втік.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили та затримали ймовірного підозрюваного, а також розшукали викрадені речі, серед яких: мобільний телефон, гаманець з банківськими картками, пристрій для куріння та зарядний пристрій для ґаджету.

Провівши необхідні слідчі дії, поліцейські повідомили фігуранту про підозру та по завершенню досудового розслідування направили матеріали кримінального провадження разом із обвинувальним актом до суду для розгляду справи по суті.

Вироком Подільського районного суду у місті Києві за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 Кримінального кодексу України - розбій, а також, враховуючи раніше невідбуте покарання за крадіжку, чоловіка засуджено до трьох з половиною років позбавлення волі.