Переховувались від правоохоронців за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів: поліцейські затримали 34 особи

06 липня 2022
Переховувались від правоохоронців за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів: поліцейські затримали 34 особи

Крім того, розшуківці продовжують роботу з пошуку безвісно зниклих осіб та встановлення невпізнаних тіл громадян

Протягом тижня співробітники управління карного розшуку столичної поліції здійснювали заходи з розшуку осіб, причетних до скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів. Відтак, викрито та затримано 34 правопорушника, які переховувались від органів досудового розслідування, суду та установ виконання покарань.

Переважна більшість серед скоєних правопорушень – це крадіжки, вимагання, шахрайство, ухилення від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період та наркозлочини. Особливу увагу поліцейські приділяють злочинам майнової спрямованості, аби максимально знизити рівень злочинності за цим напрямком.

Також столичні розшуківці продовжують роботу з пошуку безвісно зниклих осіб - 102 особи за минулий тиждень знайдено та відновлено з ними зв'язок. Разом з тим, поліцейські здійснюють оперативно-розшукові заходи з виявлення та ідентифікації тіл загиблих внаслідок військового вторгнення російської федерації. Відтак, встановлено 18 осіб.

Робота у вищезазначених напрямкам триватиме й надалі. Тож якщо ви потребуєте допомоги поліції, просимо звертатись на спецлінію за номером 102.