Павло Панфьоров: під час воєнного стану правоохоронці Київщини продовжують віддано служити громадянам

08 лютого 2023
Павло Панфьоров: під час воєнного стану правоохоронці Київщини продовжують віддано служити громадянам

Заступник начальника поліції Київщини зазначив, що з перших днів збройної агресії російської федерації, поліцейським довелося працювати у складних умовах разом із місцевими громадянами

Ракетні обстріли, бойові дії - вороги руйнували усе на своєму шляху. Не обійшли руйнування та нищення і відділи поліції, поліцейські автомобілі.

Після деокупації Київщини постало нагальне питання відновлення та проведення ремонтних робіт у територіальних підрозділах, а також поповнення матеріально-технічної бази.

Однак правоохоронці постійно перебували пліч-о-пліч з населенням та місцевими органами влади.

Упродовж 2022 року, завдяки спільній співпраці з органами місцевого самоврядування, було придбано техніку, озброєння, автотранспорт та проведено ремонтні роботи. На кінець минулого року відновлено 6 підрозділів. Головним управлінням поліції Київщини за сприянням Національної поліції, особовий склад районних управлінь, відділів, відділень забезпечено комп‘ютерною технікою, засобами зв‘язку, автономними генераторами та службовими автомобілями, бронезахистом і боєкомплектом. Незважаючи на військовий стан, для правоохоронців придбано 109 нових автомобілів, з яких 40 закуплено за кошти органів місцевого самоврядування.

Також з початку 2022 року активно проводились спеціалізовані заняття з особовим складом. Поліцейські пройшли курси із занять екстреної медицини, тактики, вивчення різних вибухових пристроїв та поведінку під час ракетних обстрілів. Здійснення заходів направлених на фільтраційні та деокупаційні функції.

Правоохоронці Київщини й до тепер віддано продовжують служити та захищати громадян.

У Харкові поліцейські викрили сутенерку, яка залучала до «бізнесу» і неповнолітніх
Події Відео 30 березня 2023

У Харкові поліцейські викрили сутенерку, яка залучала до «бізнесу» і неповнолітніх

Сутенерку затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України