Кіссінджер: Я не закликав Україну іти на територіальні поступки

05 липня 2022
Кіссінджер: Я не закликав Україну іти на територіальні поступки

Колишній держсекретар США Генрі Кіссінджер заявляє, що його слова на форумі в Давосі були неправильно тлумачені

Він вважає, що загострення територіальних суперечок може вивести ситуацію з-під контролю.

Колишній держсекретар США Генрі Кіссінджер заявляє, що його слова на форумі в Давосі були неправильно витлумачені: він не закликав Україну іти на територіальні поступки Росії. Про це Кіссінджер сказав в інтерв'ю журналу Time.

"Я ніколи цього не говорив. Я сказав, що найкращою розподільною лінією для припинення вогню є довоєнний статус-кво, тобто не варто вести війну з територій, які були українськими, коли війна почалася, на території, які на той час належали до складу Росії чи сприймалися як її частина. І я застеріг від перетворення війни за свободу України у війну за майбутнє Росії. Над цим потрібно дуже ретельно подумати. Зараз Росія, як і раніше, окупує 15% довоєнної території України – вона має бути безумовно повернена Україні", – сказав Кіссінджер.

Колишній держсекретар США вважає, що загострення територіальних суперечок може вивести ситуацію з-під контролю.

"Я не казав, що територію потрібно віддавати. Я просто мав на увазі, що вона повинна мати окремий статус у будь-яких переговорах. Я беззастережно за свободу України і її значну роль у Європі", – резюмував Генрі Кіссінджер.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський розкритикував пропозиції екс-держсекретаря США Генрі Кіссінджера, якими Україні пропонується піти на поступки Росії, зокрема шляхом відмови від частини власної території.

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки
Події Відео 05 червня 2023

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки

Старший лейтенант з позивним Філ та його бійці, які після степів Донеччини вибули на ротацію в прикордонні ліси України, підтвердили, що російське керівництво геть не цінує життя людей – особливо своїх солдатів
Останні статті