Ювенальні поліцейські відвідали хлопчика, який внаслідок обстрілів російських окупантів втратив домівку

15 липня 2022
Ювенальні поліцейські відвідали хлопчика, який внаслідок обстрілів російських окупантів втратив домівку

Зараз 4-річний Матвій разом з мамою та страшим братом проживає в Києві

Тож аби підняти настрій дитині, поліцейські у рамках акції «Разом сильніші» подарували йому приємні емоції та подарунки від рівненських колег.

Родина Матвія не знала біди, допоки на територію України не вторглася російські окупанти. Внаслідок постійних ракетних обстрілів від уламку ворожої ракети була зруйнована домівка сім’ї українців.

Тож 4-річний Матвій разом з мамою та 12-річним старшим братом Тимуром був вимушений покинути рідну Авдіївку та переїхати до орендованої квартири у Києві. Проте родина не впала у відчай та продовжує вірити у мирне та переможне майбутнє нашої України.

У рамках акції «Разом сильніші», започаткованої Ювенальною превенцією Нацполіції з метою допомоги діткам, які постраждали від збройної агресії рф, столичні поліцейські з відділу ювенальної превенції завітали до хлопчика, аби підтримати та подарувати трішки позитивних емоцій.

Старша інспекторка Віра Шпак поспілкувалась з Матвієм, розпитала про його дитячі мрії та подарувала малечі велосипед та ще багато цікавих подарунків, які передали йому ювенальні поліцейські з відділу поліції № 3 Рівненського районного управління.

В цей час дуже важливо, щоби діти відчували підтримку та піклування дорослих й однолітків. Тож кожен з вас може стати «чарівником» для дитини. 

Рашист впритул випустив автоматну чергу в груди пораненого прикордонника — він вижив
Події Відео 09 червня 2023

Рашист впритул випустив автоматну чергу в груди пораненого прикордонника — він вижив

Чи розстрілюють поранених українців російські загарбники, не з чуток знає прикордонник Чернігівського загону Олександр Розсудоський
Останні статті