«Для мене важливо допомогти тим громадянам, які постраждали від дій окупантів», - підполковник поліції Олег Ромаскевич

06 липня 2022
«Для мене важливо допомогти тим громадянам, які постраждали від дій окупантів», - підполковник поліції Олег Ромаскевич

Поліцейський разом з волонтерами долучився до збору речей громадянам і доставляв гуманітарну допомогу мешканцям Київської та Харківської областей

Життя усіх громадян змінились після повномасштабного вторгнення російських військ на територію нашої держави. З початку воєнних дій співробітники поліції Києва продовжують виконувати свої обов’язки: оберігати громадян, протидіяти злочинності та попереджувати правопорушення.

«Ми продовжуємо єднатись та бути добрими одне до одного, адже в цьому є наша велика сила. На даний час я разом з колегами докладаємо зусиль, аби допомагати армії, жителям столиці та тим, хто постраждав від війни. Ми не боїмось ризикувати власним життям та здоров’ям, аби наші громадяни почували себе у безпеці. Адже для мене важливо допомогти людям, які постраждали від дій окупантів», - розповів начальник відділу поліції № 1 Шевченківського управління поліції Олег Ромаскевич.

З перших днів повномасштабного вторгнення підполковник поліції разом з підлеглими з несе службу у посиленому режимі. За цей період Олег Ромаскевич разом з колегами розкрив не один десяток злочинів та затримав злочинців. Крім того, в умовах воєнного часу поліцейські отримали ще один важливий напрямок – це збір і передача необхідної допомоги захисникам України та мирному населенню, яке постраждало від збройної агресії росії.

«З волонтерами я не один раз доставляв гуманітарну допомогу мешканцям Київської та Харківської областей. Коли ти бачиш посмішки дорослих та дітей розумієш, що більшого зараз і не треба. Перемога обов’язково за нами, адже ми разом і нас не здолати. Давайте піклуватись один про одного і у обов’язково все буде Україна»,- додав поліцейський.