Біля будівлі уряду України підприємці вимагають послаблення карантинних обмежень

29 квітня 2020
Біля будівлі уряду України підприємці вимагають послаблення карантинних обмежень

Біля будівлі уряду України відбувається акція підприємців, які виступають за пом'якшення умов карантину в умовах епідемії коронавірусної хвороби

Як повідомляє відділ комунікації поліції Києва, правоохоронці забезпечують правопорядок під час акції підприємців в урядовому кварталі Києва.

"Щоб не допустити порушень громадського порядку, на місці перебувають співробітники поліції Києва та військовослужбовці Національної гвардії", - зазначено в повідомленні.

Поліція посилила заходи безпеки в центральній частині міста.

Правоохоронці закликають організаторів та учасників акції дотримуватися норм чинного законодавства та карантину і не порушувати громадський порядок.

За інформацією телеканалу "Україна 24", біля будівлі Кабміну зібралися майже 200 підприємців із різних регіонів України.

Джерело interfax
«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами