Найвищий показник за 20 років: у Швеції за тиждень померли понад дві з половиною тисячі людей

29 квітня 2020
Найвищий показник за 20 років: у Швеції за тиждень померли понад дві з половиною тисячі людей

У Швеції на початку цього місяця, а саме у період від 6 до 12 квітня, померли 2 505 людей, а це 358 летальних випадків на день

Показник перевищив попередній “антирекорд”, зафіксований у перший тиждень 2000 року. Тоді в країні повідомили про смерть 2 364 людей, повідомляє Statistics Sweden.

“Важливо зауважити, що це попередні статистичні дані, а тому кількість загиблих протягом останніх тижнів ще може зрости”, – зазначив представник Statistics Sweden Томаш Йоханссон. 

Хоча не усі зареєстровані летальні випадки є наслідком пандемії COVID-19, ймовірно, саме нова недуга стала причиною збільшення кількості смертей у порівнянні з попередніми роками.

Від початку спалаху в Швеції нову коронавірусну інфекцію підхопили понад 19 тисяч людей. 2 355 із них померли від ускладнень захворювання, тоді як ще понад тисяча пацієнтів одужала.

Джерело Антикор
«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами