Звинуватила у викраденні дитини для продажу на органи: Данилко розповів, чому довгі роки не спілкується з сестрою.

28 лютого 2018
Звинуватила у викраденні дитини для продажу на органи: Данилко розповів, чому довгі роки не спілкується з сестрою. Данилко довгі роки не спілкується з рідною сестрою.

Народний артист України Андрій Данилко зізнався, що його затримала міліція після написання заяви його сестрою Галиною.

Про це він розповів в інтерв'ю програмі "БАЦМАН" на каналі "112 Україна". "Як-то Єфим Шифрін сказав мені, що не може уявити, як можна не спілкуватися з сестрою. Я йому відповів: "На вас, напевно, не писали заяву в міліцію", – поділився спогадами Данилко. За його словами, Галина ніде не працює і складно будує відносини з людьми. "У сестри одного разу стався заскок. У мого племінника Вані виникла проблема зі здоров'ям. Я тоді його відправив на обстеження в лікарню, але не сказав сестрі в яку. І ось я на студії. Дзвінок. Міліція. Мене заарештовують. Кажуть: "Нам надійшла заява від сестри, що ви вкрали дитину, щоб продати його на органи", – розповів артист. Після цього Данилко закінчив відносини з сестрою, але продовжує спілкуватися з племінником і купив для нього квартиру. Андрій Данилко народився 2 жовтня 1973 року в Полтаві. Його сестра Галина Гришко народилася у 1963 році. Данилко отримав широку популярність в образі провідниці Вєрки Сердючки. Вперше він продемонстрував номер в цій ролі 1 квітня 1993 року на "Гуморині" у Полтаві.

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами