Зруйновані будинки та інфраструктура: в Україні вже нарахували збитків на $600 мільярдів

03 травня 2022

Збитки України від зруйнованих внаслідок бойових дій будинків та об’єктів інфраструктури наразі становлять близько 600 мільярдів доларів

Про це Президент України Володимир Зеленський розповів в інтерв’ю грецькому виданню EPT News.

"Збитки на сьогодні складаються. Ми можемо говорити тільки про кількість зруйнованих будинків та інфраструктури. Те, що вже прораховано, близько 60 мільярдів доларів. Це на сьогодні. Це без тих окупованих частин держави, щодо яких ми не можемо нічого проаналізувати. Усе, що деокуповано, де зрозуміла кількість зруйнованих мостів, доріг, інфраструктурних доріг, заводів тощо, держава втратила 600 мільярдів", – сказав Зеленський.

Окрім того, він констатував, що втрати приватного бізнесу будуть пораховані лише після завершення війни. Президент зауважив, що йому доповідали про те, що ці втрати сягають трильйона, однак ця інформація наразі не підтверджена.

"Щодо втрат людей… Я думаю, що ціни цьому немає", – додав глава Української держави.

В Україні з 24 лютого триває повномасштабне російське вторгнення. Війська рф обстрілюють і знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет, катують і вбивають мирне населення України.

Джерело Укрінформ
Ми шукаємо шляхи для того, щоб евакуювати наших громадян з лівого берега Херсонщини - Ігор Клименко
Події Відео 08 червня 2023

Ми шукаємо шляхи для того, щоб евакуювати наших громадян з лівого берега Херсонщини - Ігор Клименко

Про це Міністр внутрішніх справ заявив у Херсоні, де працює штаб із ліквідації наслідків підриву ГЕС
Останні статті