Знищено завод з виробництва ракет: з'явилися подробиці нового удару у Сирії

30 квітня 2018
Знищено завод з виробництва ракет: з'явилися подробиці нового удару у Сирії

У ніч з 29 на 30 квітня ракетний удар вразив бази проасадовських сил на території Сирії. Повідомлялося про ураження двох цілей у провінціях Хама і Алеппо, а також як мінімум про 18 загиблих іранських бійців, які виступають на підтримку Дамаського уряду.

Аналітик Le Beck International Майкл Хоровітц зазначає, що одна з уражених цілей являє собою підземний завод з виробництва ракет. Звертає на себе увагу потужність і тривалість вибуху, яка може пояснюватися зберіганням на ураженому об'єкті вибухонебезпечних матеріалів або боєприпасів, повідомляє міжнародна група розслідувачів Conflict Intelligence Team. Хоча офіційно ніхто не взяв на себе відповідальність за удари, загибель іранських бійців і удар по ракетному заводу свідчать про те, що атака була завдана ізраїльськими силами, зазначають експерти.

Як повідомлялось раніше, по сирійських військових базах у Хамі й Алеппо вчора ввечері було завдано ракетних ударів, які державне телебачення назвало новою «агресією» з боку ворога. 


 

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами