Журналістка Яніна Соколова звинуватила відому українську співачку Руслану у співпраці з злочинною групою

22 грудня 2021
Журналістка Яніна Соколова звинуватила відому українську співачку Руслану у співпраці з злочинною групою

“Я виросла на її піснях, розділяла її сльози під час майдану і навіть згодом закрила очі на чутки про її співпрацю з олігархами. Але зараз справи у співачки Руслани напевно кепські з грошима, бо як інакше пояснити, що Руслана стала ширмою злочинного угруповання двох маргінальних босів , які за останні 10 років вкрали 100 млн доларів з кишень роялті українських музикантів”, – написала Соколова у своєму Facebook.

За словами журналістки, мета цієї бандитської групи – не допустити ухвалення закону №5572, який передбачає зміну процесу виплати роялті співакам. Завдяки цьому співаки зможуть отримувати гідну плату за свою працю.

“А головне гроші розподіляються авторами, а не випадковими бізнесменами, які дають «на лапу» Русланам копійки, бо хоч щось, а в решти крадуть, бо система розподілення до сьогодні працювала підкилимно”, – додала вона.

Також Соколова розповіла про членів цієї злочинної групи: “Олександр Нікін. Минулого місяця його затримали на хабарі у готелі Київ біля верховної ради. Намагався дати хабар у 100 тис $ депутату від слуг Санченку, щоб закон #5572 не був ухвалений. Не вийшло.

Другого пана біля Руслани звуть Олег Долинський. Він бізнес-партнер Нікіна. Того, що хабар давав.

Всі троє: Руслана, Нікін, Долинський – партнери злочинного угруповування. Їхня праця за останні десять років викладена тут. Схеми вражають…”

Зазначимо, закон №5572 ухвалили під час засідання Верховної Ради України 15 грудня.

Пізніше на звинувачення Соколової відреагувала сама співачка: “Все це по-людські дуже принизливо, образливо, неповажно, в найкращих традиціях «пропаганди» північного сусіда – «скабєєва-стайл». Я вже наслухалась про себе багато подібного звідтам. Але не віриться, що це в Києві, в Україні, просто зараз і тут”.

За її словами, вона не є членом якогось бандитського угрупування, а сам закон №5572 називає лобістським. Руслана вважає, що він був створений спеціально для лобіювання Української агенції з авторських та суміжних прав.

 

 

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки
Події Відео 05 червня 2023

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки

Старший лейтенант з позивним Філ та його бійці, які після степів Донеччини вибули на ротацію в прикордонні ліси України, підтвердили, що російське керівництво геть не цінує життя людей – особливо своїх солдатів
Останні статті