Зеленський зустрівся з главою МЗС Ізраїлю – запросив долучитись до реалізації Формули миру

17 лютого 2023

Президент Володимир Зеленський розраховує, що візит міністра закордонних справ Ізраїлю Елі Коена до України сприятиме поглибленню співпраці між державами

Про це Президент України заявив у Телеграмі за результатами зустрічі з главою МЗС Ізраїлю.

Зеленський відзначив, що Держава Ізраїль завжди була важливим партнером України на Близькому Сході. Візит Коена – це перший візит до України представника Ізраїлю з початку повномасштабного російського вторгнення.

"Під час зустрічі з міністром закордонних справ Елі Коеном обговорили поглиблення двосторонньої співпраці за різними напрямами", – зазначив глава Української держави.

Він також запросив Ізраїль долучитись до реалізації української Формули миру.

Окрім того, сторони розглянули питання участі у післявоєнній відбудові України. Зокрема, Зеленський зауважив, що Українська держава могла б використати досвід Ізраїлю у розмінуванні.

Президент України подякував співрозмовнику за надану гуманітарну допомогу. "Розраховую, що цей візит сприятиме поглибленню нашої співпраці", – підкреслив глава держави.

За інформацією пресслужби Офісу Президента України, у цьому контексті сторони обговорили підтримку української ініціативи в ООН.

Окрім того, Зеленський і Коен розглянули питання участі Ізраїлю у післявоєнній відбудові Української держави. Зокрема, за словами Президента, Україна могла б використати ізраїльський досвід у розмінуванні. Зеленський також запросив Ізраїль узяти участь у відновленні об’єктів цивільної інфраструктури.

Президент України подякував співрозмовнику за надану гуманітарну допомогу. "Розраховую, що цей візит сприятиме поглибленню нашої співпраці", – підкреслив Зеленський.

Як повідомлялось,16 лютого міністр закордонних справ Ізраїлю Елі Коен прибув у до Києва.

Джерело Укрінформ
Ми шукаємо шляхи для того, щоб евакуювати наших громадян з лівого берега Херсонщини - Ігор Клименко
Події Відео 08 червня 2023

Ми шукаємо шляхи для того, щоб евакуювати наших громадян з лівого берега Херсонщини - Ігор Клименко

Про це Міністр внутрішніх справ заявив у Херсоні, де працює штаб із ліквідації наслідків підриву ГЕС
Останні статті