Зеленський зустрівся із головою Ради Європи

10 травня 2022
Зеленський зустрівся із головою Ради Європи

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з генеральним секретарем Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич

Про це повідомляє пресслужба Глави держави.

“Глава держави відзначив швидке й ефективне реагування Ради Європи на агресію Росії проти України”, - йдеться у повідомленні.Сторони обговорили конкретні шляхи підтримки України з боку Ради Європи в цей складний час. Серед іншого, торкнулися ініціатив щодо створення групи юридичних експертів, які надаватимуть сприяння Офісу генерального прокурора, а також започаткування нової онлайн-платформи Cities4Cities для підтримки місцевих громад в Україні.

Президент також закликав Раду Європи докласти всіх можливих зусиль для того, щоб зупинити незаконну депортацію росією громадян України з тимчасово захоплених районів і зон бойових дій, а також спільно з іншими міжнародними партнерами забезпечити вивезення українців з території країни-агресора.

"Рада Європи стала першою організацією з тих, що виключили росію зі свого складу. Цінуємо такі кроки підтримки України й засудження агресивної війни росії проти нашої країни. Вдячний генеральному секретарю Марії Пейчинович-Бурич за візит. Для нас важливо, що ви на власні очі пересвідчилися у воєнних злочинах, які вчиняли окупанти на Київщині", - написав Зеленський у Телеграмі.

Як повідомлялося, генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич 9 травня разом із першою заступницею міністра закордонних справ України Еміне Джапаровою відвідала Бородянку та Ірпінь.

Джерело Укрінформ
Андрій Костін: 10 мобільних груп з документування злочинів вже працюють на Херсонщині
Події Відео 15 листопада 2022

Андрій Костін: 10 мобільних груп з документування злочинів вже працюють на Херсонщині

Про це заявив Генеральний прокурор на брифінгу під час робочого візиту на Одещину