Затримані в окупованому Криму українські моряки відмовилися від їжі - адвокат

25 червня 2018
Затримані в окупованому Криму українські моряки відмовилися від їжі - адвокат

"За словами матері одного з моряків, вони відмовляються приймати їжу і знаходяться у відчаї від невизначеності", - повідомив адвокат.

Про це повідомив адвокат Едем Семедляєв. "За словами матері одного з моряків, вони відмовляються приймати їжу і знаходяться у відчаї від невизначеності", - написав він у Facebook.

За словами Семедляева, до затриманих моряків не пускають адвокатів, на скарги в окупаційній адміністрації Криму не реагують.

На даний момент відомо, що стосовно капітана судна Віктора Навіцького порушено кримінальну справу "за незаконний видобуток водних біологічних ресурсів", йому обрано запобіжний захід у вигляді ув'язнення в СІЗО. Четверо моряків були допитані в якості свідків. 

Джерело https://www.unian.ua
«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами