ЗАПУСК МЕТРО НА ВИНОГРАДАР ВІДКЛАДАЄТЬСЯ ЩЕ НА РІК

01 листопада 2021
ЗАПУСК МЕТРО НА ВИНОГРАДАР ВІДКЛАДАЄТЬСЯ ЩЕ НА РІК

Господарський суд дозволив Київметробуду продовжити завершення будівництва метро на Виноградарі до кінця 2022 року.

У КМДА не згодні з рішенням суду та подали апеляційну скаргу, сказав в інтерв’ю “Радіо Свобода” мер Києва Віталій Кличко.

“Київметробуд направив листа, що вони не встигають. І це неприпустимо… Я вимагаю, щоб ці станції були введені в експлуатацію”, – сказав Кличко.

За його словами, Київметробуд стверджує, що роботи було вести складно, оскільки хворіли працівники та вводилися локдауни через коронавірус. Тому компанія подала до суду щодо відстрочення завершення будівництва метро на 2023 рік. Господарський суд пролонгував завершення будівництва до кінця 2022 року. На початку жовтня КП Київський метрополітен подало апеляційну скаргу, найближчими тижнями має відбутися засідання суду, розповів Кличко.

“Ми зробили все від нас залежне. На сьогоднішній день перерахували Київметробуду вже 4 млрд грн із 6 млрд грн необхідних (за останніми оцінками) на будівництво метро. І головний підрядник поки не виконав усі роботи на цю суму. Тож коли необхідний обсяг робіт буде виконано, ми перерахуємо додаткові суми”, – сказав мер.

За його інформацією, тунель в одному напрямку вже пройшов 1200 м – від “Мостицької” до “Сирця”. В іншому напрямку йде будівництво.

Що ж стосується багатостраждальної гілки метро на Троєщину, то, за словами очільника столиці, “без мосту ми не можемо побудувати метро на Троєщину. Три станції метрополітену, які знаходяться в тілі моста, вже готові.”

Подільсько-Воскресенський міст буде відкритий до кінця року лише для руху транспорту.

“Ми бачимо тільки арку над Дніпром, а міст понад 10 км, з’єднує багато островів і виходить на лівий берег. На Алішера Навої потім вже буде будуватись… До Алішера Навої ще залізницю треба пройти. І на Оноре де Бальзака потрібно будувати. Ми виділили кошти, це наступний етап будівництва, там багато розв’язок… До Нового року за Русанівськими садами буде з’їзд, де вже буде відкритий рух транспорту. І також на правий берег з’їзди вже підготовлені”, – розповів очільник столиці.

Рашист впритул випустив автоматну чергу в груди пораненого прикордонника — він вижив
Події Відео 09 червня 2023

Рашист впритул випустив автоматну чергу в груди пораненого прикордонника — він вижив

Чи розстрілюють поранених українців російські загарбники, не з чуток знає прикордонник Чернігівського загону Олександр Розсудоський
Останні статті