З піратського полону звільнили ще одного українського моряка

25 травня 2020
З піратського полону звільнили ще одного українського моряка

Український моряк з судна Tommi Ritscher, який був захоплений піратами у Гвінейській затоці, звільнений з полону і наразі перебуває в одній з європейських країн

Про це повідомив у Twitter міністр закордонних справ Дмитро Кулеба

«Добра звістка. Ще один громадянин України звільнений з полону піратів — член екіпажу MV Tommi Ritscher", - написав дипломат.

Він нагадав, що напад піратів на судно, під час якого був захоплений український моряк, стався у Гвінейській затоці 19 квітня.

Кулеба повідомив, що співробітники Посольства України в Нігерії забезпечили міграційні та митні процедури. «Наш моряк вже в одній з країн ЄС. Невдовзі буде репатрійований на Батьківщину», - зазначив Кулеба.

Як повідомлялось, звільнені з піратського полону 7 українських моряків - членів екіпажу контейнеровоза MSC TALIA F уже повернулися на Батьківщину.
Джерело Укрінформ
«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами