«Вислухати, зрозуміти та допомогти», - під таким гаслом працює психолог Марина Мельничук

03 травня 2022
«Вислухати, зрозуміти та допомогти», - під таким гаслом працює психолог Марина Мельничук

Поліцейська надає психологічну підтримку колегам, аби подолати негативні емоції у правоохоронців

Окрім цього, разом зі співробітницями поліції створює бойовий дух всередині колективу та допомагає у побутових моментах.

У період воєнного стану як і громадяни, поліцейські потребують психологічної підтримки. Адже у них також виникає відчуття тривоги, стреси або переживання. Подібні емоції у співробітників поліції допомагає виявити та подолати старший психолог Голосіївського управління поліції Марина Мельничук.

«Помітила, що найбільшою причиною занепокоєнь у правоохоронців є переживання за своїх близьких та неможливість бути поряд з ними. У цьому випадку важливо вислухати та надати якісну психологічну підтримку. Часто чашка чаю та звичайні обійми дають відчуття турботи і затишку», - розповідає Марина.

Крім своїх функціональних обов‘язків, з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну поліцейська допомагає в територіальному управлінні поліції готувати для колег, збирати аптечки першої допомоги, контактує з волонтерами для допомоги мешканцям Голосіївського району.

«Розумію, що відчуття надійного тилу дає нашим захисникам та захисницям ще більше сили для супротиву та оборони столиці. Тому закликаю усіх згуртуватись та мобілізувати свої сили для допомоги та підтримки наших бійців. Разом обов’язково переможемо!», - додала лейтенант поліції.

Зеленський звернувся до українців: Перемогли нацизм – переможемо і зараз
Політика Відео 10 травня 2022

Зеленський звернувся до українців: Перемогли нацизм – переможемо і зараз

Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем перемоги над нацизмом