Втрати Британії від Brexit вже склали $170 мільярдів - Bloomberg

12 січня 2020
Втрати Британії від Brexit вже склали $170 мільярдів - Bloomberg

Економічні збитки Великої Британії через вихід з Європейського союзу вже досягли 170 мільярдів доларів

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на власні дослідження.

"Економічна вартість Brexit вже досягла 130 мільярдів фунтів (170 мільярдів доларів), і до кінця цього року вона сягне 200 мільярдів фунтів", - пише видання.

У звіті зазначається, що британська економіка зараз на 3% менша, ніж вона могла б бути. Зокрема, інвестиції в бізнес були стримані, а річне економічне зростання вдвічі скоротилося до 1% з 2%. 

Видання зробило прогноз на підставі аналізу відставання країни від Великої сімки у 2016 - 2019 роках, відповідно до якого економічні втрати Британії від Brexit досягнуть 265 млрд доларів.

Нагадаємо, 9 січня Палата громад парламенту Великої Британії завершила розгляд законопроєкту про вихід з ЄС і остаточно затвердила умови Brexit.

Тепер законопроєкт спрямовується до верхньої палати парламенту і, як очікується, стане законом в найближчі тижні.

З боку ЄС документ буде стверджувати Європейський парламент, очікується, що всі процедури завершаться до 31 січня.

Джерело pravda.com.ua
«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами