ВОРКШОП ДЛЯ ПЕРЕКЛАДАЧІВ У МИСТЕЦЬКОМУ АРСЕНАЛІ

20 лютого 2018
ВОРКШОП ДЛЯ ПЕРЕКЛАДАЧІВ У МИСТЕЦЬКОМУ АРСЕНАЛІ

10 лютого у Мистецькому арсеналі відбудеться воркшоп Літературної лабораторії для перекладачів, програма якого складається з освітніх лекції, а також майстер-класів з перекладу прози (німецька та чеська мови).

Теорія перекладу: спільні концепти, що об’єднують фахівців в усьому світі, незалежно від знання мов. Що ще має знати перекладач, окрім особливостей вивчених мов? Як стати відомим – і для чого це потрібно?

У програмі воркшопу:

– Лекція перекладача та літературознавця Остапа Сливинського «Володіти мовою vs перекладати. Базові концепти теорії перекладу»

– Лекція журналістки, перекладачки та літературознавиці Ірини Славінської «Робота над власним іміджем. Як ставати видимими?»

– Майстер-класи: вчимося працювати з прозою.

Неля Ваховська. Німецька мова.

Тетяна Окопна. Чеська мова.

 

Запрошуємо до участі перекладачів-початківців, зацікавлених у професіоналізації. Перевага надається тим, хто уже має опублікований переклад або працює над першою книжкою.

Попередня реєстрація є обов’язковою.

На майстер-клас із перекладу з чеської мови на українську: HTTPS://GOO.GL/FORMS/EHRKH3I0PVCQ2EQG2

На майстер-клас із перекладу з німецької мови на українську: HTTPS://GOO.GL/FORMS/WVOXBMFSMLLDZQPJ2

Після завершення реєстрації ми надішлемо підтвердження участі аплікантам, чиї анкети найкраще відповідають спрямуванню воркшопу. Також учасники заздалегідь отримають завдання для обговорення на майстер-класі.

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами