В Укроборонпромі розглянуть антикризовий план щодо Харківського авіапідприємства

16 квітня 2021
В Укроборонпромі розглянуть антикризовий план щодо Харківського авіапідприємства

Рада директорів Державного концерну "Укроборонпром" розгляне антикризовий план щодо Харківського державного авіаційного виробничого підприємства (ХДАВП)

Про це повідомляє Укроборонпром.

"У п’ятницю, 16 квітня, Рада директорів Укроборонпрому розгляне антикризовий план щодо Харківського державного авіаційного виробничого підприємства (ХДАВП), яке вже понад 10 років перебуває у скрутному становищі", - йдеться у повідомленні.

План антикризових заходів, який презентуватиме генеральний директор ХДАВПу Сергій Задорожний, міститиме пропозиції зі збереження підприємства, завантаження його виробничих потужностей замовленнями, участі у державному оборонному замовленні, залучення інвестицій та виплати заборгованості із заробітної плати перед працівниками.

Антикризовий план буде презентований і трудовому колективу підприємства одразу після його затвердження Радою директорів Укроборонпрому.

Харківське державне авіаційне виробниче підприємство (ХДАВП) – за рішенням уряду – увійшло до складу Укроборонпрому вже у стані банкрутства (2015 рік). Борги на підприємстві почали накопичуватись ще на початку 2000-х. На сьогодні загальна сума боргу по зарплаті складає 253 млн грн.

До повноважень Ради директорів концерну входить, зокрема, забезпечення розроблення річних фінансових та інвестиційних планів, а також інвестиційних планів на середньострокову перспективу (три – п’ять років) учасників концерну.

Як повідомлялось, представники підкомітету з питань оборонної промисловості та технічної модернізації Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки напрацьовують законопроєкт про виведення Харківського державного авіаційно-виробничого підприємства на прозору приватизацію.

Про це повідомив голова підкомітету, член депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» Ігор Копитін.

Джерело Укрінформ
На Закарпатті перекрито масштабний канал незаконного виготовлення та збуту психотропів
Події Відео 22 грудня 2022

На Закарпатті перекрито масштабний канал незаконного виготовлення та збуту психотропів

Викрито організацію, яка займалася незаконним виготовленням особливо небезпечного психотропу PVP та налагодила канал його розповсюдження по Україні