В Одесі митниця виявила незадекларовані мобільні аксесуари на понад 10 млн грн, - Денис Пудрик

18 грудня 2020
В Одесі митниця виявила незадекларовані мобільні аксесуари на понад 10 млн грн, - Денис Пудрик

Одеська митниця спільно з управлінням власної безпеки Держмитслужби виявили незадекларовані мобільні аксесуари на суму понад 10 млн грн

Про це йдеться на сторінці Держмитслужби у Facebook.

6

Як повідомив заступник начальника Одеської митниці Держмитслужби Денис Пудрик, контейнер з товарами широкого вжитку прибув до Одеського порту з Китаю на адресу київського підприємства.

За його словами, при пропуску вантажу до Київської митниці під час митного огляду робочою групою Управління власної безпеки Держмитслужби спільно з управлінням протидії митним правопорушенням Одеської митниці було виявлено незаявлену у попередній митній декларації значну кількість товарів.

"За попередньою оцінкою їх ринкова вартість сягає 10 млн грн. Наразі здійснюється фіксація митного правопорушення", - повідомив Денис Пудрик. 

Нагадаємо, що у листопаді вартість реально вилучених предметів митних правопорушень на Одеській митниці зросла вдвічі і склала понад 60 млн грн.

Раніше Денис Пудик повідомляв, що літом було вилучено майже 600 тисяч пачок контрабандних сигарет, прихованих всередині коробів з чаєм з Грузії. Також було вилучено ще 17 тонн брендових речей та понад 540 тис. пачок цигарок.

Джерело apostrophe.ua
«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами