Укртрансгаз переконує у необхідності створення міжнародного газового фонду

20 листопада 2021
Укртрансгаз переконує у необхідності створення міжнародного газового фонду

Створення міжнародного газового фонду на базі вітчизняних сховищ газу (ПСГ) може вивести взаємодію між Україною та країнами ЄС на принципово новий рівень

Таку думку у Фейсбуці висловив т.в.о. генерального директора «Укртрансгазу» Сергій Перелома.

За його словами, концепція регіонального партнерства з енергетичної безпеки (Regional energy security partnership, RESP), в рамках якої і передбачено створення міжнародного газового фонду, є комплексною пропозицією з боку України для наших західних партнерів.

Концепція також передбачає забезпечення додаткових потоків газу у центр західної Європи, в район Баумгартена, українським маршрутом вже цієї зими, та довгострокову співпрацю у майбутньому, пояснив Перелома.

«Для Європи це вкрай важливо, адже цей регіон досить автономний з точки зору газопостачання і зав’язаний, переважно, на транзит російського газу», - зазначив очільник Укртрансгазу.

Також він нагадав, що Укртрансгаз та Оператор ГТС України за останні роки багато зробили, аби залучити світових гравців газового ринку до України, і єдиний вектор та "безперечна підтримка з боку держави" лише посилює позиції компанії.

Як повідомлялось, Україна пропонує європейським партнерам створити спільний міжнародний газовий фонд на базі власних сховищ газу (ПСГ).

На Закарпатті перекрито масштабний канал незаконного виготовлення та збуту психотропів
Події Відео 22 грудня 2022

На Закарпатті перекрито масштабний канал незаконного виготовлення та збуту психотропів

Викрито організацію, яка займалася незаконним виготовленням особливо небезпечного психотропу PVP та налагодила канал його розповсюдження по Україні