Укренерго: дефіцит в енергосистемі знизився до 25%

26 листопада 2022
Укренерго: дефіцит в енергосистемі знизився до 25%

Ситуація в енергосистемі України поступово покращується

Тепер в обленерго самі визначатимуть схему відключень, що дозволить дотримуватися встановленої норми споживання.

Станом на 11.00 суботи виробники електроенергії покривають близько 75% потреб споживання в Україні. Дефіцит знизився до 25%, повідомляє Укренерго 26 листопада.

У компанії нагадали, що запущено ще один блок на АЕС і збільшується потужність до планового рівня на інших енергоблоках.

Також увагу українців звернули на те, що наразі Укренерго не уточнює, які саме види відключень, аварійні чи планові будуть застосовані – це вирішують обленерго.

"Зараз ми змінили тактику, і доводимо до обленерго не те, на скільки мегават потрібно обмежити споживання в кожній області, а навпаки, який ліміт споживання в області", - заявив голова правління Укренерго Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону.

Тобто, диспетчери обленерго отримують показник споживання для області, перевищувати який не можна. А ось схему відключень, яка дозволить дотримуватися встановленої норми споживання, кожне обленерго складає самостійно.

Раніше повідомлялося, що у Києві без електроенергії залишаються ще 130 тисяч мешканців. Протягом 24 години заплановано завершити всі відновлювальні роботи.

У Харкові поліцейські викрили сутенерку, яка залучала до «бізнесу» і неповнолітніх
Події Відео 30 березня 2023

У Харкові поліцейські викрили сутенерку, яка залучала до «бізнесу» і неповнолітніх

Сутенерку затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України