Український паспорт поліпшив позиції в світовому рейтингу привабливості

10 березня 2018

Український паспорт піднявся на 91 місце в рейтингу привабливості паспортів від компанії Nomad Capitalist. У 2017 році він перебував на 113-й позиції.

Як говориться в дослідженні компанії Nomad Capitalist, яка оцінює привабливість громадянства в 199 країнах і територіях світу, Україна розділила 91 місце з Албанією. Український паспорт різко поліпшив свої позиції в порівнянні з 2017 роком (113 місце), ставши рекордсменом рейтингу по зростанню.

У п’ятірку лідерів рейтингу увійшли Люксембург, Ірландія, Швейцарія, Португалія і Швеція. Росія опинилася на 87 місці, Білорусь – на 127, Молдова – на 90, Грузія – 96. Паспорт США – на 35-му місці.

У рейтингу Nomad Passport Index 2018 громадянство оцінюється на основі п’яти факторів. Це – система оподаткування (20% від загальної оцінки), безвізові поїздки (50%), загальне сприйняття держави і громадян рештою світу, можливість мати подвійне громадянство і рівень свободи (останні три показника – по 10%).

А компанія Henley & Partners опублікувала щорічний рейтинг Індексу паспортів, який ранжує країни тільки по одному параметру – можливості відвідування інших держав без візи. У ньому Україна зайняла 44 місце. Нагадаємо, раніше Європейський союз попередив Україну про загрозу скасування безвізового режиму.

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки
Події Відео 05 червня 2023

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки

Старший лейтенант з позивним Філ та його бійці, які після степів Донеччини вибули на ротацію в прикордонні ліси України, підтвердили, що російське керівництво геть не цінує життя людей – особливо своїх солдатів
Останні статті