Українські військові літаки доправили вже 150 тонн медвантажів

29 квітня 2020
Українські військові літаки доправили вже 150 тонн медвантажів

Разом із цивільними літаками авіаліній «Антонова» гуманітарні рейси виконують військові транспортники Іл-76МД Повітряних Сил ЗСУ, які вже перевезли близько 150 тонн медичного вантажу з Китаю до України та країн Європи

Про це повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ.

«Літаки Повітряних Сил уже здійснили два рейси з Китаю до України та три рейси з КНР до Румунії. Кожен борт перевіз близько 30 тонн спеціального медичного вантажу», - цитує пресслужба начальника авіації Командування Повітряних Сил ЗС України Сергія Голубцова.

Як зазначається, рейси здійснюють у рамках повітряного мосту між Україною та Китаєм, налагодженого з метою максимально оперативного постачання найнеобхідніших медичних засобів для виявлення та протидії поширенню COVID-19.

У пресслужбі також повідомили, що найближчим часом українські військові льотчики можуть бути залучені до повітряної доставки медзасобів до країн Балтії та країн Близького Сходу.

Як повідомлялося, у світі станом на ранок 29 квітня зафіксовано 3 148 417 випадків COVID-19. Одужали 962 344 пацієнтів, померли 218 368.

Джерело ukrinform
Геннадій Труханов: Росія сьогодні стала на шлях шантажу та спекуляцій
Суспільство Відео 28 вересня 2022

Геннадій Труханов: Росія сьогодні стала на шлях шантажу та спекуляцій

Наявність військової бази росії в Криму створює небезпеку для всього Чорноморського басейну та Одеси зокрема