diamond dating Hennenman South Africa randki o2 mój profil just hook alkalmi escort boy gay Damme Belgium over 40 dating Fochville South Africa ou sortir hvilken er den bedste homoseksuel dating side Hornslet Danmark

Українська гімнастка стала золотою призеркою на турнірі в Туреччині

26 червня 2018
Українська гімнастка стала золотою призеркою на турнірі в Туреччині

Лідер юніорської збірної України з художньої гімнастики Христина Погранична здобула п'ять золотих нагород на турнірі Istanbul Rhythmic Cup.

Чудові виступи дозволили Пограничній стати переможницею багатоборства в своїй категорії. Друге місце посіла ще одна українка Анастасія Кузнєцова, а третьою стала росіянка Ангеліна Гільдт.

Також Погранична показала найкращі виступи з обручем, м'ячем, булавами та стрічкою серед усіх юніорок. У підсумку українка завоювала 5 золотих медалей з п'яти можливих. Також Христина отримала звання Міс Турніру.

Президент України Петро Порошенко привітав 15-річну Христину Пограничну з перемогою.

"Вітаю юну українську зірку Христину Пограничну з перемогою на 10-му Міжнародному турнірі з художньої гімнастики у Туреччині. Наша спортсменка стала найкращою в усіх вправах і виборола 5 золотих медалей. Христе, ти молодець! Бажаю нових приголомшливих перемог!", – написав Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Джерело https://www.5.ua