Українська гімнастка стала золотою призеркою на турнірі в Туреччині

26 червня 2018
Українська гімнастка стала золотою призеркою на турнірі в Туреччині

Лідер юніорської збірної України з художньої гімнастики Христина Погранична здобула п'ять золотих нагород на турнірі Istanbul Rhythmic Cup.

Чудові виступи дозволили Пограничній стати переможницею багатоборства в своїй категорії. Друге місце посіла ще одна українка Анастасія Кузнєцова, а третьою стала росіянка Ангеліна Гільдт.

Також Погранична показала найкращі виступи з обручем, м'ячем, булавами та стрічкою серед усіх юніорок. У підсумку українка завоювала 5 золотих медалей з п'яти можливих. Також Христина отримала звання Міс Турніру.

Президент України Петро Порошенко привітав 15-річну Христину Пограничну з перемогою.

"Вітаю юну українську зірку Христину Пограничну з перемогою на 10-му Міжнародному турнірі з художньої гімнастики у Туреччині. Наша спортсменка стала найкращою в усіх вправах і виборола 5 золотих медалей. Христе, ти молодець! Бажаю нових приголомшливих перемог!", – написав Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Джерело https://www.5.ua
«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами