Учасники АТО вимагають санкцій щодо Загіда Краснова: СБУ зареєструвала звернення!

16 листопада 2021
Учасники АТО вимагають санкцій щодо Загіда Краснова: СБУ зареєструвала звернення!

15 листопада Служба безпеки України зареєструвала колективне звернення щодо депутата Дніпровської міськради Загіда Краснова.
Як йдеться у зверненні, в рамках проведення журналістського розслідування щодо діяльності депутата Дніпровської міської ради Загіда Краснова були виявлені факти, що можуть свідчити про його нібито тісний зв’язок з особами, що пов’язані з Російською Федерацією та безпосередньо з терористичними утвореннями «ДНР» та «ЛНР».


Перш за все, йдеться про скандального ексдепутата Олега Царьова, який наразі переховується в Російській Федерації та перебуває у міжнародному розшуку. Сам Царьов відкрито підтримував сепаратистський рух на Сході України, був лідером руху «Південний Схід», так званим «спікером парламенту» Союзу народних республік — об'єднання терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР».
15 квітня 2014 року прокуратура м. Києва внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення Олегом Царьовим посягань на територіальну цілісність держави в зв'язку «з публічними виступами Царьова під час масових заходів, а також у ЗМІ, де він закликав до роз'єднання країни, посягав на територіальну цілісність держави та висловлював сепаратистські наміри. В листопаді 2015 року Генеральна прокуратура України почала процедуру заочного засудження Олега Царьова. https://ipress.ua/news/tsarov_dotsaryuvavsya_proekt_novorosiya_ofitsiyno_zamorozheno_124223.html
«Проаналізувавши дані з відкритих джерел, ми з’ясували, що Загід Краснов та Олег Царьов є давніми бізнес-партнерами. Для цього ми провели детальний аналіз кожної з фірм Олега Царьова та його найближчих родичів (дружини, мати, сина), а також дослідили фірми Загіда Краснова, його сина, дружини. Промоніторивши всіх історичних та діючих керівників/засновників фірм, нам вдалося знайти зв’язок між фігурантом розслідування – Красновим та його давнім приятелем – Царьовим. У зв’язку з цим, просимо Вас звернути увагу та перевірити ряд фактів», – йдеться у зверненні.


Розслідувачам вдалося з’ясувати деякі факти, які нібито підтверджують причетність Краснова до втікача Царьова:
1. Людина наближена до Краснова до сьогодні займається бізнесом сина Царьова – Максима. Мова, зокрема, про Леоніда Лук’янова, який є історичним засновником однієї з найбільших фірм Краснова – ТОВ «Екоенергосервіс Дніпро». Сьогодні ж Лук’янов керує досі діючими фірмами Царьова-молодшого (що наразі також перебуває в РФ): «Гроссуляр» та ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ КОМП’ЮТЕРНИЙ ЦЕНТР».
2. Люди з орбіти Царьова сьогодні працюють у Краснова. Зокрема йдеться про члена партії Краснова «Громадська сила» – Олександра Даценка, який є історичним співвласником досі діючої фірми Царьових – ТОВ «Аста Еліт».
3. Закордонна фірма «ХАЙ ТЕК ГРУП ЛТД» є історичним засновником фірми Краснова ТОВ «АНЕЛЬ». В той же час однойменна компанія «ХАЙ ТЕК ГРУП ЛТД» станом на сьогодні є кінцевим бенефіціаром діючих фірм Царьова: ТОВ «Аста Еліт», ТОВ «Майстер Капітал Менеджмент» та історичним засновником ТОВ «Магдебург-Капітал» та засновником вже ліквідованих компаній Царьова: ТОВ «Науково - виробниче підприємство «ПОЛЕ», ТОВ з іноземними інвестиціями «Дніпропетровський Комп'ютерний Центр», ТОВ «Дніпропетровська Паперова Фабрика», ТОВ «Торговий Дом «Марінель», ТОВ «Агростандарт Днепр».
Варто зазначити, що родина Краснових часто відвідує Росію та не приховує це.
Крім того, за даними зі звернення, Краснов нібито досі має бізнес-інтереси в Росії.
«З аналізу відкритих джерел та реєстрів ми дізнались, що Краснов є одним із опосередкованих акціонерів АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ СТРІЛОЧНИЙ ЗАВОД» (код ЄДРПОУ 14367980). Минулого року Краснов заробив близько 11,2 млн грн за рахунок дивідендів та заробітної плати від підприємства «Дніпропетровський стрілочний завод». Проте, цікавим є той факт, що левову частку грошей стрілочний завод Краснова отримує від експорту комплектуючих в Білорусь та Росію (про це свідчать дані з сервісу «YouControl»). До прикладу, в 2020-му дохід від експорту заводу в РФ склав 35-40 млн грн. Імпортує комплектуючі завод також переважно із РФ. Обсяг імпорту з Росії за 2021 рік склав близько 70 - 75 млн грн», – зазначено в листі.


Варто додати, що стрілочний завод Краснова фігурує у справах НАБУ, ГПУ та багатьох журналістських розслідуваннях. Зокрема, «Укрзалізниця» та інші державні, комунальні підприємства неодноразово купували через посередників продукцію «Дніпровського стрілочного заводу» за завищеною у кількадесят разів ціною. https://bihus.info/vid-grikha-podali-nerukhomist-ta-kompanii-dubnevicha-pered-aresht om-vidiyshli-sinu/
Головні вимоги звернення – це перевірити факти щодо ймовірних зловживань Краснова та його зв’язків із сепаратистами. А також, у разі необхідності внести відповідні пропозиції про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо Краснова Загіда Геннадійовича.

Ми шукаємо шляхи для того, щоб евакуювати наших громадян з лівого берега Херсонщини - Ігор Клименко
Події Відео 08 червня 2023

Ми шукаємо шляхи для того, щоб евакуювати наших громадян з лівого берега Херсонщини - Ігор Клименко

Про це Міністр внутрішніх справ заявив у Херсоні, де працює штаб із ліквідації наслідків підриву ГЕС
Останні статті