У Житомирському військовому госпіталі надають безкоштовну правову допомогу учасникам АТО

18 лютого 2018
У Житомирському військовому госпіталі надають безкоштовну правову допомогу учасникам АТО

У Житомирському військовому госпіталі працює мобільний пункт надання безоплатної правової допомоги учасникам антитерористичної операції.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Житомирської облдержадміністрації.

«Фахові юристи кожну другу середу надають консультативні послуги військовослужбовцям Житомирщини, що перебувають на лікуванні у медичному закладі», - сказано у повідомленні.

У відповідності до вимог Закону України «Про безоплатну правову допомогу» працівники обласного центру надання безоплатної правової вторинної допомоги активно співпрацюють і з громадськими організаціями, що представляють інтереси ветеранів антитерористичної операції в Житомирській області. а Їх представництва розгорнуті у всіх районних центрах Житомирщини.

«Ми представляємо інтереси учасників бойових дій при вирішенні питань забезпечення соціальних гарантій стосовно надання земельних ділянок, представництво адвокатами при розгляді судових справ та дотримання інших соціальних гарантій у відповідності до вимог законодавчих актів, - розповіла УНІАН начальник відділу моніторингу діяльності місцевого центру надання безоплатної правової вторинної допомоги Олена Герасименко.

Як повідомляв УНІАН,  торік більше півтисячі учасників АТО з Житомирщини пройшли реабілітацію у санаторіях.

Рашист впритул випустив автоматну чергу в груди пораненого прикордонника — він вижив
Події Відео 09 червня 2023

Рашист впритул випустив автоматну чергу в груди пораненого прикордонника — він вижив

Чи розстрілюють поранених українців російські загарбники, не з чуток знає прикордонник Чернігівського загону Олександр Розсудоський
Останні статті