У суді в справі Кернеса оголошено перерву до 2 липня для підготовки до дебатів

25 червня 2018
У суді в справі Кернеса оголошено перерву до 2 липня для підготовки до дебатів

"Сьогодні в суді була відкрита і долучена до матеріалів експертиза показань і публічних виступів потерпілих, а також допитаний експерт-психолог, який проводив цю експертизу. Після цього прокуратура заявила низку клопотань, в тому числі і про одночасний допит свідків. Ми виступили проти задоволення цього клопотання, оскільки вважаємо це спробою затягнути розгляд справи", - повідомив агентству" Інтерфакс-Україна "адвокат Г.Кернеса Олександр Гунченко у понеділок.

За його словами, на наступному засіданні планується перейти до дебатів у справі.

"Суд переходить до дебатів. Для підготовки до дебатів оголошено перерву до 2 липня", - сказав адвокат.

Як повідомлялося, 25 січня 2014 року невідомі напали на учасників ходи на підтримку Євромайдану в Харкові. Того ж дня депутат Харківської облради Іван Варченко (ВО "Батьківщина") заявив про викрадення двох активістів Євромайдану - Олександра Кутяніна та Сергія Ряполова "після того, як вони знімали номери автомобілів" друзів Кернеса "біля готелю "Національ". Пізніше відділ зі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Харківській області повідомив, що інформація про викрадення активістів Євромайдану не підтвердилася.

2 березня 2015 року Г.Кернес був повідомлений про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч. 2, 3 ст. 27 ч. 2 ст. 127 (катування), ч.ч. 2, 3 ст. 27 ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу України та про завершення досудового розслідування.

26 березня 2015 року Генеральна прокуратура передала в суд обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Г.Кернеса і двох його охоронців.

2 квітня 2015 року ВССУ оголосив резолютивну частину ухвали про перенесення розгляду справи Г.Кернеса з Дзержинського райсуду Харкова до Київського райсуду Полтави.

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами