У "Слузі народу" розповіли, чи розглядають Тищенка на посаду голови КМДА

30 листопада 2021
У

Нардеп від "СН" Данило Гетманцев вважає правильним поділ посад мера Києва та голови КМДА  та розповів, чи обговорюють призначення Миколи Тищенка на посаду голови КМДА

итання про кандидатів на посаду голови КМДА поки що не розглядають і не обговорюють, адже Верховна Рада ще не ухвалила закон про столицю, який має на меті розділити посади мера Києва та голови міської адміністрації.

Про це заявив голова парламентського комітету з питань фінансової, податкової та митної політики Данило Гетманцев після засідання фракції.

Він сказав, що "загалом підтримує" ініціативу і вважає правильним поділ посад мера та голови КМДА.

"Рано обговорювати будь-які питання щодо цього (про призначення голови КМДА, – ред.), поки не проголосовано закон (про столицю, – ред.). У мене є сумніви, що він буде проголосований цього тижня, я не виключаю, що його буде проголосовано останнього пленарного тижня цього року", – сказав нардеп.

Він  також прокоментував повідомлення про те, що його колегу Миколу Тищенка можуть призначити головою КМДА.

"Щодо Миколи Тищенка – я вважаю, що не все ще зроблено на тій ниві, де він працює зараз. Мені особисто дуже шкода відпускати такого народного депутата на іншу роботу", – сказав Гетманцев, зазначивши, що це "лише його особиста думка".

Сам Тищенко не підтверджував та не спростовував інформації про його призначення у КМДА.

Нагадаємо, народний депутат VIII скликання Борислав Береза ​​повідомив із посиланням на джерела в Офісі президента, що президент Зеленський погодився призначити головою КМДА депутата від "Слуги народу", власника ресторану "Велюр" Миколи Тищенка. Про своє бажання обійняти посаду керівника КМДА Тищенко заявляв ще у 2019 році, коли до Верховної Ради було лише подано законопроєкт про столицю. Нещодавно Тищенко ініціював створення у парламенті міжфракційного депутатського об’єднання "Київ діє".

Андрій Костін: 10 мобільних груп з документування злочинів вже працюють на Херсонщині
Події Відео 15 листопада 2022

Андрій Костін: 10 мобільних груп з документування злочинів вже працюють на Херсонщині

Про це заявив Генеральний прокурор на брифінгу під час робочого візиту на Одещину