У Києві вперше представили у відкритому доступі Прапор Незалежності України

20 серпня 2021
У Києві вперше представили у відкритому доступі Прапор Незалежності України

З нагоди Дня Незалежності на площі Конституції, перед будівлею Верховної Ради, урочисто відкрили стенд із Прапором Незалежності України, який став символом незалежності держави 30 років тому.

Як йдеться у повідомленні на сайті парламенту, захід присвячений події, що стала точкою відліку у новітній історії України. 24 серпня 1991 року український парламент прийняв Акт проголошення Незалежності України. Цього дня група народних депутатів внесла Прапор Незалежності до зали пленарних засідань.

З нагоди 10-ї річниці незалежності України Прапор Незалежності був розміщений як історична реліквія у вітрині центрального фойє будинку Верховної Ради.

23 серпня 2017 року його перенесли на постійне зберігання до почесного порталу Прапора Незалежності України в адміністративному будинку парламенту.

«В перший раз за 30 років Прапор Незалежності виставляється перед Верховою Радою України, на площі Конституції, де кожен бажаючий може до нього підійти, сфотографуватись, тому що це неправильно, коли він залишається лише в стінах Верховної Ради», – зазначив спікер Дмитро Разумков.

Зеленський звернувся до українців: Перемогли нацизм – переможемо і зараз
Політика Відео 10 травня 2022

Зеленський звернувся до українців: Перемогли нацизм – переможемо і зараз

Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем перемоги над нацизмом