У Києві поліцейські затримали директора фірми за самовільне зайняття земельної ділянки

27 червня 2022
У Києві поліцейські затримали директора фірми за самовільне зайняття земельної ділянки

Без дозвільних документів правопорушник розпочав будівництво гідротехнічної споруди на території територіальної громади столиці

Тепер за скоєне йому загрожує до трьох років ув’язнення.

До співробітників відділу річкової поліції надійшло повідомлення від громадської організації про те, що невідомі особи самовільно зайняли територію на прибережній смузі у Голосіївському районі столиці.

Поліцейські перевірили отриману інформацію та за вказаною адресою, окрім зайняття громадського місця, виявили будівництво.

Начальник відділу річкової поліції Тарас Полієнко розповів, що до незаконного заволодіння територією громади міста Києва причетний директор однієї з фірм, який вирішив таким чином розвивати свою діяльність:

«Ми з’ясували, що на прибережній зоні правопорушник розпочав будівництво гідротехнічної споруди, однак ніяких дозвільних документів ні на ділянку, ні на будівництво не мав. Чоловік нам пояснив, що після завершення нібито мав узаконити свої дії. За даним фактом слідчими розпочато досудове розслідування за частиною четвертою статті 197-1 Кримінального кодексу України – це самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво, та за погодженням із Подільською окружною прокуратурою повідомлено фігуранту про підозру.

Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі».