У Берліні знову пройшов проросійський автопробіг, а українці вийшли на "референдум"

23 жовтня 2022
У Берліні знову пройшов проросійський автопробіг, а українці вийшли на

 

Під час руху автоколони одні перехожі махали руками, інші крутили пальцем біля скроні

У Берліні одночасно пройшло кілька вуличних акцій, у тому числі проросійський автопробіг і жартівливий "референдум" українських активістів.

Про це пише DW.

Автопробіг зібрав близько 30 машин, учасники акції скаржилися журналістам на погане ставлення до росіян в Німеччині.

"Прикро, що живуть тут росіяни, які не мають ніякого відношення до того що відбувається за кордоном, а ставлення таке, як ніби ми винні в тому, що відбувається (в Україні)", - сказав один з учасників автопробігу, який представився Михайлом.

Як уточнили журналісти, чоловік прикріпив на свій мотоцикл прапор Російської Федерації, дії російських збройних сил в Україні він не критикує.

Другий учасник зловтішався з приводу подорожчання газу в Німеччині. Ще одна жінка виступала проти вакцинації, інша росіянка вимагала відставки уряду Шольца. Третя просто хоче, щоб все "було по-старому", маючи на увазі, перш за все ціни на продукти.

Під час руху автоколони одні перехожі махали руками, інші крутили пальцем біля скроні.

Практично одночасно з проросійським автопробігом стартувала жартівлива акція українців щодо "передачі" російського Будинку науки і культури, розповідають журналісти.

Після початку повномасштабного вторгнення в Україну і введення жорстких економічних санкцій проти РФ багато росіян втекли з Росії у європейські країни.

Але навіть за кордоном росіяни підтримують криваву агресію Путіна і різко висловлюються про українців. Вони влаштовують автопробіги, закликають вторгатися в інші країни і просто знущаються над українськими біженцями. Іноді конфлікти вимагають поліцейського втручання.

Але навіть у світлі загрози від громадян РФ деякі західні країни не відмовилися приймати російських туристів. Хоча є й винятки. Наприклад, Латвія обмежила в'їзд для росіян.

Українська влада домагається, щоб Євросоюз у пакеті нових санкцій ввів заборону на шенгенські візи для представників країни-агресора.

Джерело unian
На Закарпатті перекрито масштабний канал незаконного виготовлення та збуту психотропів
Події Відео 22 грудня 2022

На Закарпатті перекрито масштабний канал незаконного виготовлення та збуту психотропів

Викрито організацію, яка займалася незаконним виготовленням особливо небезпечного психотропу PVP та налагодила канал його розповсюдження по Україні