Турчинов пригрозив Лещенку судом через публікацію у соцмережі

14 лютого 2018
Турчинов пригрозив Лещенку судом через публікацію у соцмережі

Народному депутату Сергію Лещенку може загрожувати суд за публікацію у Facebook, у якій йдеться про причетність Турчинова до справ проти одеських чиновників.

Про це повідомляє прес-служба Турчинова на його сторінці в Facebook.

Читайте також: Труханов повернувся в Україну, його одразу затримали

Зазначимо, вчора, 13 лютого, Лещенко розмістив на своїй сторінці допис, у якому стверджував, що гроші від продажу заводу "Краян" призначалися не Труханову, а Турчинову і депутату Олександру Дубову.

"Днями на мене неофіційно вийшли люди Труханова з історією, що гроші від цієї афери з заводом "Краян" призначалися не йому, а Турчинову з Дубовим. Не знаю, хто тут правий. Але що я можу сказати: пан Труханов, ми не знайомі і ніколи не спілкувалися. Але не вірте тим, хто обіцяє вирішити з НАБУ або вплинути на них через Америку. Якщо в афері були замішані названі особистості, в ваших інтересах дати на них свідчення. Так буде краще і вам, і Україні", – написав Лещенко.


Тим часом, прес-служба Турчинова назвала інформацію про його зв'язки з Трухановим та іншими представниками міської влади Одеси нісенітницею та брехнею.

Використовуючи єдине наведене ним посилання нібито на "неофіційну інформацію від невідомих джерел", можна так само зробити висновок про можливу причетність самого Лещенка до названих ним справ та його інтерес у цій справі. Сергій Лещенко має спростувати свої провокативні заяви, в іншому випадку Олександр Турчинов звертатиметься до суду,
– йдеться у повідомленні.


Нагадаємо, що 13 лютого детективи НАБУ та прокурори САП повідомили про підозру чотирьом посадовцям мерії Одеси, в тому числі і чинному меру Геннадію Труханову.

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему
Події Відео 17 березня 2023

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему

На Дніпропетровщині працювала розгалужена мережа шахрайських «сall-центрів» задля грошової наживи